Є тепло, світло та інтернет. Близько до центру. Готель «Швейцарський» у Львові

Готель "Швейцарський" Львів
Готель у Львові «Швейцарський»

У нас світло та тепло завжди ! Готель «Швейцарський» Львів

У Львові в готелі «Швейцарський» працює дизельний генератор.
Останні кілька тижнів в Україні відбуваються часткові вимкнення електрики. А враховуючи загрозу подальших атак на енергетичні об’єкти країни, є ризик триваліших «блекаутів». 

Готель у Львові облаштований двома незалежними трансформаторними підстанціями, тому перебоїв зі світлом наразі немає. Тож відвідувачі, гості готелю мають змогу відпочивати, працювати та користуватися електропристроями безперебійно, завдяки генератору працюватимуть резервні розетки в кожному готельному номері, а також в ресторані «Валентино» та критичне освітлення робочих та загальних зон. Також у нас є зручне укриття.

У нас є генератор на камери відеонагляду та інтернет-обладнання, у випадку вимикання світла техніка повинна працювати у звичайному режимі до повного відновлення централізованого електропостачання.

Розташований в центральній частині Львова, готель “Швейцарський” передає атмосферу стародавнього міста. Готель знаходиться по сусідству із найвеличнішими пам’ятками міста Лева. До греко-католицького собору Св. Юра Ви зможете дістатися за 20 хвилин пішки. До Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької  від нашого готелю  5 хвилин пішки. Доїхати від нас до головного залізничного вокзалу Ви зможете за 10 хвилин, а доїхати до аеропорту — за 15-20 хвилин автомобілем.

Ми розкажемо також вам про ТОП-10 місць для освідчення в коханні у Львові, тож Подорож до Львова: плануємо самостійну поїздку разом з готелем «Швейцарський»

Львів – це місто з ароматом кави, шоколаду і романтики. Зробити пропозицію у Львові можна по-різному. Де освідчитись у Львові? Ми відкриємо секрет найкрасивіших локацій для романтичного освідчення в коханні у Львові.

Ресторан Валентино

РЕСТОРАН ВАЛЕНТИНО З ВИГЛЯДОМ НА ЛЬВІВ

Тераса ресторану Валентино з панорамним видом на центр Львова призначена для проведення банкетів, романтичної вечері з коханою людиною, бізнес – обідів, корпоративних заходів, фуршетів або святкування подій. Тут зупиняється час. Це прекрасно, споглядати за метушнею міста, насолоджуючись кожною хвилиною з коханою половинкою. Тераса працює щоденно з 10:00 до 22:00

Готель "Швейцарський" Львів

Різноманітні акції ми також пропонуємо, особливо в цей нелегкий для українців час. Детальнішу інформацію про акції та пропозиції готелю в казковому історичному центрі Львова можна знайти за цим посиланням: https://swiss-hotel.lviv.ua/uk/offers/ 

Забронювати номер можна за телефонами:

+38(032)240-37-77

+38(096)240-37-77

Вам также может понравиться...

1 комментарий

  1. Михайло says:

    Найкращий готель Львова та області з генератором. Постійно працює для прийому гостей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.