Чи варто купувати iPhone 12 Pro

Для прихильників Apple iPhone 12 Pro – це доволі гарний вибір, проте такий гаджет коштує дуже дорого. Потрібно декілька разів подумати чи варто його купляти або ж просто знайти якісну б/у модель, яка повністю відповідатиме стандартам виробника https://bigmag.ua/ua/sub-apple-bu/iphone-12-pro-b-u/. Зараз запропоновано чимало гаджетів, якими вже хтось користувався, проте вони все ще в гарному стані та ідеально функціонують. Це можливість не платити більше та протестувати всі характеристики телефону.

Огляд iPhone 12 Pro

Гаджет iPhone 12 Pro розробники доповнили дуже якісним дисплеєм OLED Super Retina XDR. Він відрізняється роздільною здатністю 2532 х 1170. Експерти зазначають, що компанія в цій моделі просто ідеально відтворила всі існуючі кольори. Особливо дуже часто виокремлюють чорний. В своїх оглядах експерти кажуть про те, що цей відтінок навіть при яскравому сонячному світлі не втрачає фарби.

Але все ідеально бути не може. Слід зазначити, що частота оновлення iPhone 12 Pro лише 60 Гц. Як для професійної версії це якось замало, оскільки інші преміальні гаджети компанія випускає вже з 120 Гц. Якщо порівнювати, то варто зазначити, що такий показник доволі суттєво впливає насамперед на відчуття швидкості прокрутки. Якщо ж не звертати увагу на технічні особливості, скоріш за все, під час звичайної експлуатації це мало хто помітить, тому мінус не суттєвий.

Екран для iPhone 12 Pro виробник створював спеціально за технологією «керамічний щит». Завдяки цьому гаджет дуже якісно захищений від механічних пошкоджень. Розробники кажуть про високий рівень витривалості моделі. Якщо вона декілька разів впаде, то нічого страшного не станеться. В інтернеті можна знайти велику кількість експериментів, коли гаджет падав навіть з великої відстані й з ним в принципі нічого не траплялося.

iPhone 12 Pro:

Ще у липні минулого року модель входила до десятки найкращих. Мова йде про весь світ. Зараз позиції не дуже змінилися. Про-версія все ще вважається затребуваною та користується великою популярністю.

Виділяють такі переваги iPhone 12 Pro:

  • висока якість нічних знімків;
  • влаштований автофокус;
  • тільки природні кольори;
  • якісний рівень стабілізації;
  • натуральний ефект боке;
  • автоматичне редагування фото та відео

Важливо зазначити, що в зазначеній моделі ще можна побачити лазерну систему LiDAR. Вона підтримує автофокус. Особливість полягає в тому, що гаджет зможе робити дуже якісні фото навіть за поганих умов освітлення.

Недоліки в камері теж є. Потрібно зазначити, що чомусь в цій моделі погіршена деталізація та також є шуми. Це дуже помітно у разі, якщо смартфон застосовують для зйомки у приміщенні або ж вночі. Якщо це не критично, то тоді точно слід обирати для експлуатації та придбання саме такий гаджет. Загалом він ідеально підходить для створення якісного контенту, оскільки в автономному режимі батарея без підключення до зарядки може працювати до 2 днів.

Вам также может понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.